TVORBA @jtý

SLUŽEB A SOFTWARU

NA MÍRU .

KDO JSME?

Nativa Enterprise, s.r.o. je česká společnost založená v roce 1998 sloučením několika fyzických osob působících v oblasti informatiky. Aktivity firmy jsou zaměřeny na vývoj a implementaci databázových informačních systémů, řešení v oblasti prezentací na internetu a webportálů pro klienty. Vzdělávání v oblasti nástrojů pro vývoj aplikací a správu databázových serverů.

Nativa česká společnost
Nativa IT společnost
Nativa od roku 1998

Firma navázala na několikaleté zkušenosti vývojového týmu spolupracujícího se společností AutoCont a během následujících let si vybudovala kvalitní personální i technické zázemí. To vedlo k upevnění pozice společnosti v rámci regionu a následně umožnilo expanzi do celé ČR.

Nativa IT služby a software

Práce společnosti je založena na těsném kontaktu se zákazníkem. Hlavním cílem je přinášet našim zákazníkům taková řešení, která jim pomohou být nejlepší ve vlastním podnikání. Z toho důvodu je velký důraz kladen na pochopení potřeb zákazníka a následně navržení optimálního řešení služeb v oblasti software, hardware a prezentace firmy.

Snažíme se o to, aby každý náš zaměstnanec ovládal výborně nejen svou práci v oblasti návrhu a vývoje informačních systémů, ale i oblast jednání s lidmi a umění komunikace. Společně s našimi partnery pořádáme školení a konzultace v oblasti vývoje a administrace informačních systémů, která lektorují naši zkušení vývojáři.

Nativa webové aplikace

23let

ZKUŠENOSTÍ

17 564 321+

ŘÁDKŮ KÓDU

80+

KLIENTŮ

99 %

SPOKOJENOST

Naši prioritou není získat zakázku cestou nejnižší ceny, ale přesvědčit na základě naší předchozí práce potencionálního zákazníka o tom, že jeho požadavky poctivě a pečlivě vyřešíme.

INFORMAČNÍ SYSTÉMY.

REFERENCE.

Satum logo
Autocont logo
ČSOB logo
Molnlycke logo
Dům kultury města Ostravy logo
JCI logo
Armatury logo
Toman Finance logo
VAFUB logo
MVKO logo
Personal Fabric logo
SMARTWASH logo
Další
BKB Metal, a.s.
Technomont Frýdek-Místek s.r.o.
CIE METAL CZ, s.r.o.
F.M.Partner spol. s r.o.
Němec & partners a.s.
PLATINUM Consulting s.r.o.
Čásenský a Hlavatý s.r.o.
Stavební bytové družstvo Poruba
MAI INSURANCE BROKERS, s.r.o.
Správa železnic, státní organizace
LAFiN INVEST s.r.o.
Varroc Lighting Systems, s.r.o.
Počítačová škola GOPAS


Společnost Nativa Enterprise s.r.o. je zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě pod spisovou značkou C.19761.
Jsme pojištěni pro riziko odpovědnosti za škodu do výše limitu 5mil. Kč u České pojišťovny a.s., číslo smlouvy: 43574437-12.
Copyright ©1998 - Všechna práva vyhrazena